Bizi Tanıyın

Bu yola çıkarken arkamızda birkaç senelik e-ticaret tecrübesi ve geçmişten gelen deneyimler vardı. Amacımız internet üzerinden satış yapmak isteyen kişilerin ve şirketlerin uçtan uca operasyon süreçlerini yönetebilecekleri bir platform yaratmak. Meglan ile bu amacı hayata geçiriyoruz.

Meglan Bilgi Teknolojileri ; Bilgi iletişiminin çağdaş, yüksek teknolojilerle bilişim gerçeğini otomasyona geçirecek E-Ticaret yazılım programlarının arge,üretim,pazarlama ve satışını gerçekleştiren ve kurumların etkin ve yetkin bir biçimde internet web portallarının kullanımlarını sağlamak için kurulmuş bir kurumdur.

Meglan Bilgi Teknolojileri ; bilişim teknolojilerini özümsemiş, alanlarında uzman yönetim ve koordinasyonda misyon ve vizyon oluşturan, birikimli bir ekip tarafından kurulmuştur. Meglan Bilgi Teknolojileri ;ürettiği yazılım ürünleriyle, hayatı kolaylaştıracak pratikleri bireye ve topluma kazandıran, keyifle kullanımını sağlayacak projeleri gerçekleştirmede doğru ve çözüm odaklı, yöntemler belirleyerek, evrensel bir tutkuyla insanlık idealinde sektörel hizmetler sunmaktadır.

Misyon , Vizyon ve Değerlerimiz

Toplumun her kesiminden müşteriye yüksek kalitede hizmet sunmak,yazılım sektöründe iş imkanı yaratarak ülkemize hizmet etmek,personelimizin sürekli gelişmesını ve güven içinde mutlu çalışmasını saglamak.

  • Güvenilir çalışma alanı ve hizmet alanı
  • Yeniliklere açıklık
  • Takım ruhuna sahip bir çalışma ortamı
  • Verimli, etkili, etkin ve sürekli bir hizmet sunumu